портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Під Новий Рік українське шампанське «Новий Світ» має бути на столі кожного українця», - Олександр Лієв

Опубліковано 09 грудня 2015 року, 09:41

Відтепер нова етикетка шампанського «Новий Світ» буде українською мовою. На ній буде написано – «Крим – це Україна». Виготовлення ігристих вин під маркою "Новий Світ" розпочинається на державному підприємстві "Харківський завод шампанських вин". Сподіваюся, таке вино буде користуватися попитом і в Криму. Так прокоментував ситуацію щодо відкриття виробництва під брендом «Новий Світ» на материковій Україні радник Міністра аграрної політики та продовольства Олександр Лієв.

«Плануємо до Нового Року запустити чотири сорти шампанського «Новий Світ». Не пізніше 29 грудня воно має з’явитися в торгових мережах України. До березня 2016 року в Україні з’явиться 12 видів цього шампанського. Робимо все можливе, щоб під Новий Рік ігристе вино «Новий Світ» стояло на столі кожного українця», - наголосив Олександ Лієв.

«Наразі в українських торгових мережах немає продукції, яка виготовляється на захоплених заводах. Ми за цим пильно спостерігаємо. Крім «Нового Світу», в Україні успішно працює марка "Інкерман"»,- підкреслив радник Міністра.

Він наголосив, що підприємство «Новий Світ», як і багато підприємств галузі, знаходяться в санкційному списку Європи, США і інших країн. «Всі міжнародні контракти з цими підприємствами були розірвані, як тільки вони потрапили під санкції. Ми інформуємо українських та міжнародних контрагентів, що співпрацювати із окупованими підприємствами не рекомендовано. Україна не може відповідати за якість шампанського, яке виготовлено в Криму. Наразі ці підприємства захоплені і виготовлена там продукція може бути небезпечною. Відомі нам контрагенти розірвали із ними зв'язок», - зауважив Олександр Лієв.

Прес-служба Мінагрополітики