портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Для 10 українських підприємств відкрито ринок Казахстану – міністр Павленко

Опубліковано 09 грудня 2015 року, 12:36

Комітет ветеринарного контролю та нагляду Міністерства сільського господарства Республіки Казахстан вніс зміни до національної частини реєстру та дозволив ще 10 підприємствам постачати продукцію на свій ринок. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

«Для 10 українських підприємств відкрито ринок Казахстану. Ми крок за кроком відкриваємо нові й нові ринки для української продукції. Україна повернула собі статус європейської житниці і вже ствердилася як глобальний гравець на світових ринках продовольства. Наша продукція якісна, екологічна, безпечна та без ГМО», - наголосив Олексій Павленко.

Він повідомив, що наразі, низці підприємств надано статус «Дозволено, підвищений лабораторний контроль» та надано право на ввезення підконтрольної продукції на територію Казахстану. Зокрема йдеться про:

ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла»;

ПАТ «Первомайський молочноконсервний комбінат»;

ТОВ «Люстдорф»;

ТОВ «Білогор’є молокопродукт»;

ПКП «Овручський молочноконсервний комбінат»;

Філіал «Переробний комплекс» «ТОВ Вінницька птахофабрика»;

ТОВ «Птахокомплекс «Губін»;

ТОВ «Лубним’ясо»;

КП «Полтавський м’ясокомбінат»;

ТОВ «Алан».

Довідково: на підставі гарантій Держветфітослужби щодо відповідності вимогам Євразійського Економічного Союзу, з 25 вересня 2015 року знято тимчасові обмеження на експорт з України до Казахстану молочних продуктів та введено режим посиленого лабораторного контролю для ПАТ "Лакталіс-Миколаїв" та ТОВ "Молочний дім". Крім того, скасовано режим посиленого лабораторного контролю для продукції українських підприємств ТОВ "Клуб сиру" та ПАТ "Куп’янський молочноконсервний комбінат".

Прес-служба Мінагрополітики