Уряд Індії має на меті 7-кратний стрибок у закупівлях пшениці в окремих штатах, - огляд іноземних ЗМІ 29 березня 2024

Опубліковано 05 квітня 2024 року, 15:20

Уряд має на меті 7-кратний стрибок у закупівлях пшениці в окремих штатах Індії

У розпал передвиборчої агітації до Лок Сабха, яка триває, Центр оголосив про плани значно збільшити закупівлю пшениці з нетрадиційних штатів Уттар-Прадеш, Раджастхан і Біхар і поставив собі за мету семикратне зростання закупівель до 5 мільйонів тонн у поточний 2024-25 маркетинговий рік.

Крім того, навіть незважаючи на те, що заборона на експорт пшениці продовжується, «зараз експорт буде для нас мрією», заявив міністр продовольства Санджив Чопра журналістам у четвер.

«УП, Біхар і Раджастхан внесли набагато менше, ніж могли б зробити. Цього року ми плануємо закупити 31 мільйон тонн пшениці. З яких ми сподіваємося закупити щонайменше 5 мільйонів тонн у трьох нетрадиційних штатах", - сказав він.

У той час як Уттар-Прадеш, Раджастхан і Біхар разом внесли лише 670 000 тонн до центрального пулу протягом 2023-24 маркетингового року (квітень-березень), держава вирішила закупити 16 відсотків від загального обсягу закупівель пшениці в 31 рік. мільйон тонн, встановлених на 2024-25 роки.

Закупівля пшениці за мінімальною ціною підтримки (MSP) зазвичай здійснюється головним агентством Центру Food Corporation of India (FCI) та державними установами. Однак кооперативи Nafed і NCCF також були задіяні з метою закупівель у 500 000 кожен цього року.

Джерело Business Standar

Ризики продовольчої інфляції знову назрівають у супермаркетах

У той час як какао привертає увагу своїм розпеченим зростанням, ціни на інші основні зернові культури також підвищуються, відновлюючи ризик інфляції продовольчої продукції, яка залишається вперто високою в деяких частинах світу.

Пальмова олія, яка використовується в багатьох продуктах харчування, є найдорожчою за 17 місяців, ф’ючерси на каву робуста є найдорожчими принаймні з 2008 року, а біла кукурудза цього року зросла більш ніж на 30%. Погана погода, що призвела до скорочення врожаю та обмеження поставок, є ключовим фактором останнього підвищення.

Погані новини для фермерів, які вирощують пшеницю: покупці в США купують менше хліба

Хоча потрібен час, щоб зміни в оптових цінах проникли до роздрібних торговців, ці прибутки можуть почати переломлювати тривалий спад цін на продовольчі товари та означати, що споживачі врешті-решт відчують тиск не тільки на шоколадні батончики, але й у супермаркеті. Продовольча інфляція перевищує загальну інфляцію в більш ніж 60% із 167 країн, за останніми оцінками, йдеться у звіті Світового банку наприкінці березня.

У В’єтнамі хвилі спеки вражають регіони, що розвиваються, найбільший у світі постачальник кави робуста. Проблеми виробництва також погіршуються через те, що фермери переходять на альтернативні культури, такі як дуріан і авокадо. Це допомогло підштовхнути робусту — тип кави, який додається до еспресо та розчинних напоїв — зросла майже на 70% за минулий рік.

Тим часом сухіша та спекотніша, ніж зазвичай, погода, пов’язана з Ель-Ніньо, погіршує перспективи ключового врожаю кукурудзи в Південній Африці. Загрозливий дефіцит підігріває зростання цін на білу кукурудзу та може призвести до значного імпорту основного продукту харчування, який використовується для виготовлення кукурудзяного борошна, відомого в місцевих країнах як каша, вперше з 2017 року.

Джерело Bloomberg

Соєві боби слабшають із слабкою олією

У четвер ціни на соєві боби знизилися, що також призвело до зниження цін на соєву олію. Соєві боби першого місяця працюють на ~5 центів від своїх сесійних мінімумів із втратою від 4 до 7 центів. Ближні ф’ючерси на соєву олію впали на 80 пунктів опівдні, а соєве борошно торгується на 1,50–2,20 долара вище.

Офіційні поставки американської сої за лютий меншi, ніж у січні

Сьогодні вранці Міністерство сільського господарства США оголосило про великий експорт 152 404 тонн соєвих бобів до Мексики. Продажі нового врожаю були на рівні 0. Продажі соєвого шроту склали 234 755 тонн із 202 170 тонн за поточний МР. Бобова олія була показана на рівні 3097 тонн.

StoneX знизив свою оцінку виробництва сої в Бразилії через нижчу врожайність у MGDS, Сан-Паулу та Парані. Нова оцінка видобутку встановлена на рівні 150,8 млн тонн.

Джерело Barchar

«Значна концентрація ринку»: австралійське фермерське лобі закликає до кодексу птахівництва

Австралійський головний фермерський орган звинуватив переробників курятини в «серйозній і жалюгідній» поведінці по відношенню до фермерів і закликав до обов’язкового кодексу поведінки в розлогому звіті про способи підвищення прозорості ринку та покращення конкуренції в секторі.

У звіті Національної федерації фермерів, опублікованому у вівторок, йдеться про «значну ринкову концентрацію» в секторі та виявлено широко поширене зловживання ринковою владою великими переробниками курятини за рахунок виробників.

Переробники Inghams Enterprises і Baiada Poultry постачають близько 70% м'яса птиці в Австралії. Решта належить ще чотирьом підприємствам.

NFF було профінансовано для підготовки звіту федеральним департаментом сільського господарства та конкретного вирішення питання про те, чи слід запроваджувати кодекс поведінки.

Джерело The Guardian

Міністерство сільського господарства США прогнозує зростання бразильського експорту свинини на 6% у 2024 році

Міністерство сільського господарства США (USDA) прогнозує виробництво свинини в Бразилії на рівні 4,68 млн тонн у 2024 році. Це на 4% більше, ніж у 2023 році.

Це пов'язано зі збільшенням забою, зниженням витрат на харчування та інвестиціями, спрямованими на збільшення виробництва, повідомляє агентство.

Незважаючи на це зростання, прогноз нижчий за попередній прогноз (4,88 млн тонн) через занепокоєння щодо цін на корми, доступності та економічних умов.

Що стосується експорту, то в 2024 році очікується зростання на 6% в порівнянні з попереднім роком, на загальну суму 1,5 млн тонн, що становить 32% від усього виробництва.

Цей прогноз ґрунтується на збільшенні доступності свинини, високому світовому попиті, збільшенні закупівель на нових ринках і розширенні експорту існуючим споживачам.

Як зазначено у звіті Міністерства сільського господарства США, сприятливий стан здоров’я Бразилії порівняно з її конкурентами, особливо в Європі, дає їй перевагу.

Згідно з офіційними даними Міністерства сільського господарства США, Китай імпортує 2,25 млн тонн свинини в 2024 році. Минулого року Бразилія обігнала Іспанію і стала найбільшим експортером свиней до азіатської країни.

Це збільшення пояснюється більшою доступністю свинини всередині країни та нижчими цінами для споживачів, що робить свинину більш конкурентоспроможною порівняно з іншими джерелами білка.

Джерело Pig Progress

Спека в Індії вплине на вирощування овочів, але не на пшеницю, каже представник IMD

Наближення спеки в Індії цього літа вплине на вирощування овочів та інших сільськогосподарських культур, але виробництво пшениці залишиться в основному неушкодженим, сказав високопоставлений чиновник департаменту погоди. Майже 90% пшениці, яка є озимою культурою, було зібрано в ключових штатах-виробниках, таких як Пенджаб, Хар’яна та Уттар-Прадеш, а решту буде завершено протягом наступних двох тижнів.

Овочі та іншi культури у регіонах, які не мають хороших іригаційних умов, можуть відчувати стрес під час вирощування. Очікується, що Індія зіткнеться з екстремальними погодними умовами цього року, коли в деяких регіонах Південної та Північної Індії в квітні очікуються спекотні дні, що перевищуватимуть норму, повідомила служба погоди в понеділок.

Джерело NDTV Profit

Студент Університету Тескоко збільшує виробництво меду за допомогою 3D-друкованих вуликів 

Зміни, яких зазнають екосистеми в результаті дії людини або природних причин, безпосередньо впливають на види, які там живуть. Бджоли, зокрема, відчули на собі наслідки людських дій, зіткнувшись із такими проблемами, як втрата середовища існування та вплив пестицидів у сільськогосподарських районах. Усвідомлюючи вирішальну роль, яку відіграють бджоли у глобальній продовольчій безпеці, було докладено спільних зусиль для вирішення цих проблем. Застосування інноваційних рішень, таких як 3D-друк, як це можна побачити в таких проектах, як HIIVE і LACRIMA, стало ключовим у цих починаннях. Додатково до цього прогресу студент з Автономного університету Чапінго в Тескоко, Мексика, розробив 3D-друковані вулики, спрямовані на покращення середовища проживання бджіл і підвищення їхнього добробуту.

Складна конструкція вуликів бджолами передбачає використання воску та інших природних виділень для формування їхнього середовища існування, процесу, необхідного для їхнього виживання. Паралельно бджолярі виготовляють ящики для вуликів, призначені для залучення бджіл і полегшення виробництва меду. Однак із глобальним зменшенням популяції бджіл існує нагальна потреба в інноваційних підходах для покращення середовища проживання бджіл. У цьому прагненні 3D-друк став багатообіцяючим шляхом, оскільки ця технологія представляє нове рішення: 3D-друковані вулики. Але чим вони відрізняються від традиційних вуликів і як 3D-друк може зробити революцію у виробництві вуликів?

Джерело 3d Natives

Шлях до "чистого нуля" в молочному скотарстві: дослідження кормових добавок, анаеробних ферментів і зберігання вуглецю в ґрунті

Фонд Абу-Дабі ADQ є одним із потенційних претендентів, які розглядають можливу пропозицію щодо Cedrob Group, найбільшого польського виробника птиці та м’яса, повідомили джерела, знайомі з цим питанням.

Cedrob звертається до ADQ як до способу підвищення продовольчої безпеки в Перській затоці, повідомили люди, які попросили не розголошувати свою особу, оскільки процес є конфіденційним. У звіті ING детально розглядаються різні стратегії, спрямовані на скорочення викидів на фермах, виділяються ті, що привертають значну увагу в молочній промисловості, а також заглиблюється в їхній потенціал і наслідки для витрат.

Джерело Feed Navigator
Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux