портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Власне деревообробне виробництво стане поштовхом для розвитку лісової галузі

Опубліковано 26 грудня 2016 року, 14:51

Державні лісогосподарські підприємства можуть розвивати деревообробку та забезпечувати безвідходне виробництво. Таким чином, вони збільшать прибуток для розвитку лісогосподарської галузі, лісорозведення та лісовідновлення, а також сплачуватимуть податки до бюджету. Про це повідомила т.в.о. Голови Держлісагентства Христина Юшкевич під час відкриття лінії для випуску обрізних пиломатеріалів у державному підприємстві «Шосткинське лісове господарство» на Сумщині.

«Запуск нового обладнання дасть змогу додатково переробляти щомісяця 2100 кубометрів деревини і випускати близько 1 тис. кубометрів обрізного пиломатеріалу. Від реалізації продукції переробки буде отримано додатково 3,6 млн грн чистого прибутку на рік», - повідомила Христина Юшкевич.

Також т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів відвідала державне підприємство «Кролевецьке лісомисливське господарство». Вона ознайомилася з роботою Кролевецького паркетного цеху та Грузчанського цеху переробки деревини, в яких рік тому було встановлене відповідне нове обладнання і яке повністю себе виправдовує.

Спілкуючись з працівниками лісогосподарських підприємств, Христина Юшкевич зауважила, що «в умовах сьогодення власне деревообробне виробництво стане поштовхом для розвитку лісової галузі, забезпечить створення нових робочих місць та допоможе покращити імідж всієї галузі».

Окрім того, т.в.о. Голови відомства звернула увагу на те, що можливість переробки деревини у державних лісгоспах створює замкнений цикл ведення лісового господарства – від вирощування, висаджування та догляду за лісом до невиснажливого лісокористування і виробництва власної якісної продукції.

Прес-служба Держлісагентства