портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тарас Кутовий привітав працівників міністерства з прийдешніми святами

Опубліковано 23 грудня 2016 року, 20:45

«Я хочу подякувати усім за те, що міністерство цього року працювало дуже стабільно, дуже рівно. І коли немає проблем, коли є спокій, то багатьом керівникам здається, що нічого не відбувається. Але я розумію, що за цим спокоєм стоїть Ваша кропітка і напружена праця», - сказав Міністр.Очільник Мінагрополітики підбив деякі підсумки 2016 року та зупинився на головних досягненнях.

Напередодні новорічних свят Міністр Тарас Кутовий привітав колектив центрального апарату Міністерства аграрної політики та продовольства України з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим, подякувавши усім за плідну та напружену роботу.

«Я хочу подякувати усім за те, що міністерство цього року працювало дуже стабільно, дуже рівно. І коли немає проблем, коли є спокій, то багатьом керівникам здається, що нічого не відбувається. Але я розумію, що за цим спокоєм стоїть Ваша кропітка і напружена праця», - сказав Міністр.

Очільник Мінагрополітики підбив деякі підсумки 2016 року та зупинився на головних досягненнях.

«У нас є дуже гарне досягнення, яке стосується голосування змін до бюджетного кодексу. Ми, колектив міністерства, досягли того, що наступні 5 років у наших аграріїв буде гарантована підтримка і у досить пристойних обсягах. Це 1% від випуску аграрної продукції. Треба нам працювати над тим, щоб збільшувати цей випуск», - зауважив Тарас Кутовий.

Також Міністр окреслив головні завдання на наступний рік: «Я далекий від ілюзій, що наступний рік буде спокійним. Він буде напруженим. У нас є виклики, пов’язані з ринком землі, з пошуком нових ринків для наших аграріїв, зі збільшенням обсягів реалізації нашої продукції у рамках квот ЄС».

На завершення, Міністр Тарас Кутовий побажав усім присутнім здоров’я, сил, натхнення, сімейного затишку і благополуччя.

 

Прес-служба Мінагрополітики