портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Український мед цінують у всьому світі, - експерт

Опубліковано 21 січня 2016 року, 12:53

Український мед люблять та цінують у всьому світі за його високу якість та унікальні характеристики. Наша країна є лідером із його виробництва у Європі та посідає третє місце у світі. «За 2015 рік Україна поставила 36,0 тис тонн меду на 84,3 млн дол США в 30 країн, що на 30% більше, ніж у 2014 році», - про це повідомив проектний менеджер аграрної реформи Національної ради реформ Олег Проценко у коментарі інформагентству AgroNews.

«Україна відкрила сім нових країн та відновила експорт ще в чотири країни. Варто відзначити, що найбільше українського меду експортується до Німеччини, США  та Польщі», -  далі зазначає Олег Проценко.

Коментуючи ситуацію щодо наявності недозволених речовин у меду, який експортується до Чехії, експерт вважає, що спершу потрібно встановити чий мед насправді містив сліди антибіотиків. «А висновки можна буде робити лише після того, як обидві сторони проведуть розслідування», - говорить у статті інформаційному агентству Олег Проценко.

«Зараз необхідно провести розслідування і з'ясувати всі обставини ситуації, що склалася, адже робити категоричні судження щодо якості українського меду досить передчасно», - зазначив менеджер Національної ради реформ.