портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики миттєво відреагувало на звернення УЗА щодо видачі сертифікату EUR1, - Олексій Павленко

Опубліковано 21 січня 2016 року, 14:03

На зустрічі вдалось конструктивно та оперативно знайти вирішення проблеми. Державна фіскальна служба України направить інформацію на митні органи щодо процедури видачі сертифікату EUR1. Ми і надалі будемо захищати інтереси аграрного бізнесу та відразу миттєво реагувати на виявлені проблеми. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, коментуючи звернення Української зернової асоціації щодо проблем із видачею сертифікатів EUR1 на зерно, рослинну олію та продукти переробки зерна.

Відповідна ситуація виникла у зв’язку із зміною процедури видачі сертифікату EUR1  та списку документів, що підтверджують походження товару.

За дорученням Олексія Павленка, у Мінагрополітики миттєво відреагували на ситуацію та оперативно скликали представників міністерств та відомств, Торгово-промислової палати та зернотрейдерів з метою вирішення питання з оформленням EUR1.  

Також вчора відбулася зустріч Міністра з головою Державної фіскальної служби України Романом Насіровим з даного питання. Сторони прийшли до згоди якнайшвидше знайти прийнятне рішення для бізнесу і вітчизняного аграрного експорту.

«Ми вдячні всім учасникам зустрічі, які оперативно відреагували на проблеми зернотрейдерів та разом із бізнесом та представниками влади вирішили питання експорту зерна», - наголосив Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики