портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Спливає термін подачі заяв у конкурсному відборі на посади директорів ДП «Укрспирт» та «Артемсіль»

Опубліковано 14 грудня 2015 року, 14:57

Заяви від претендентів на посаду керівника ДП «Укрспирт» прийматимуться до 16 грудня 2015 року. Планується до кінця року оголосити результати конкурсного відбору.На посаду керівника ДП «Артемсіль» документи приймаються 20 грудня включно.

В Мінагрополітики завершується термін подачі заяв на участь у конкурсному відборі на посади керівників ДП «Укрспирт» та «Артемсіль». 

Заяви від претендентів на посаду керівника ДП «Укрспирт» прийматимуться до 16 грудня 2015 року. Планується до кінця року оголосити результати конкурсного відбору.

На посаду керівника ДП «Артемсіль» документи приймаються 20 грудня включно.

Очікується, що кандидати ретельно вивчать показники роботи підприємств, можливості, ризики та запропонують дійсно робочу стратегію його подальшого розвитку. Також від майбутнього керівника очікується підтримка курсу на приватизацію ДП.

Для відбору претендентів у міністерстві працює постійно діюча професійна конкурсна комісія. До її складу входять представники відомих рекрутингових та консалтингових компаній, а саме: Alexander Hughes, ARTE Business Group, rabota.ua. Таким чином, попереджено можливі корупційні ризики та заангажованість у виборі керівництва державних підприємств.

Також оголошення про вакансії розміщені на національних сайтах працевлаштування work.ua, rabota.ua, hh.ua.

З оголошенням на посаду керівника ДП «Укрспирт» можна ознайомитись за посиланням:http://minagro.gov.ua/node/19196.

Інші вимоги та умови участі в конкурсі на посаду директора ДП «Артемсіль» за посиланням http://minagro.gov.ua/node/19359

Запрошуємо до участі у конкурсі всіх, хто має можливість і бажання приєднатися до впровадження реальних змін у країні!

 

Прес-служба Мінагрополітики