портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павленко: Мінагрополітики планує залучити близько $8 млрд інвестицій до 2020 року

Опубліковано 14 грудня 2015 року, 13:16

«Незважаючи на кризовий стан вітчизняної економіки, інвестиційна привабливість сільського господарства залишається високою для українського та зарубіжного бізнесу. Зокрема, Міністерство прогнозує до $8 млрд інвестицій в агросектор вже до 2020 року. Ми працюємо над створенням максимально комфортного ділового клімату в галузі», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко у своїй публікації в інтернет-виданні «Сегодня.ua».

За словами Міністра, надлишкова бюрократія відштовхує потенційних інвесторів. Усунення надлишкового державного регулювання - неодмінний атрибут реформування агросектору. На даний момент Міністерство вже скасувало більше 40 дозвільних документів і продовжує роботу у цьому напрямку. 
Крім того, однією з головних перешкод для розвитку агросектору є обмежений доступ до фінансів. Тільки 25% агропідприємств не мають проблем з фінансуванням. Для підтримки українських аграріїв Мінагрополітики ввело дієвий інструмент фінансової допомоги сільгоспвиробникам - аграрні розписки. Пілотні проекти в Полтавській, Вінницькій, Черкаській та Харківській областях переконливо показали його дієвість. 
«Потрібно подолати чимало перешкод на шляху до процвітання галузі. При цьому спектр наших можливостей змушує дивитися в майбутнє з оптимізмом. Аграрний потенціал світового масштабу не вдасться розкрити без взаєморозуміння всіх гравців АПК. Тому нашою головною зброєю повинні стати діалог і співпраця, адже всі інші передумови для успіху у нас є», - наголосив Міністр Олексій Павленко.