портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Розвиток зеленого туризму в Україні – можливість залучити ресурси до сільських громад, - Олена Ковальова

Опубліковано 24 березня 2016 року, 15:18

Мінагрополітики стимулює розвиток сільського зеленого туризму. Це перспектива, яка дає можливість залучити ресурси до сільських територіальних громад. Про це повідомила заступник Міністра Олена Ковальова під час наради з питань обговорення стратегічних напрямів розвитку аграрного сектору економіки та проблемних питань розвитку регіонів.

Вона зауважила, що у міністерстві заплановано провести навчання як для лідерів сільських громад, так і для усіх бажаючих займатися сільським зеленим туризмом. Певні кошти на це передбачені донорськими організаціями, вивчаються пілотні регіони.

За її словами, Мінагрополітики спільно із всіма зацікавленими ЦОВВ опрацювали концепцію розвитку сільських територій. «Сьогодні уже готується план заходів щодо реалізації концепції. План заходів передбачає бюджетне фінансування», - зауважила заступник Міністра.

Олена Ковальова нагадала, що аграрна політика на сьогодні не можлива без стратегії розвитку сільських територій. «Розуміючи, що в умовах моно- виробництва досягти дієвого розвитку сільських територіальних громад неможливо, Мінагрополітики концентрується на декількох напрямках. Це стимулювання сільськогосподарських видів діяльності, допомога малим виробникам, кооперація, та розвиток несільськогосподарських видів діяльності», - пояснила Ковальова.

Прес-служба Мінагрополітики