портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Позиція Мінагрополітики - у збереженні в структурі ОДА департаментів агропромислового розвитку , - Інна Гребенюк

Опубліковано 24 березня 2016 року, 15:15

Позиція Мінагрополітики полягає у збереженні в структурі обласних державних адміністрацій (ОДА) департаментів агропромислового розвитку та структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку місцевих державних адміністрацій (МДА), та їх штатної чисельності. Про це повідомила заступник Міністра аграрної політики і продовольства України – керівник апарату Інна Гребенюк під час наради з питань обговорення стратегічних напрямів розвитку аграрного сектору економіки та проблемних питань розвитку регіонів, яка 24 березня проходить у Києві.

За її словами структурні підрозділи агропромислового розвитку обласних та районних державних адміністрацій – єдині органи виконавчої влади, які здійснюють реалізацію державної аграрної політики на місцях.

«З метою проведення єдиної державної політики у сфері забезпечення продовольчої безпеки та розвитку агропромислового виробництва Мінагрополітики звернулося до голів ОДА щодо збереження у їхній структурі департаментів агропромислового розвитку облдержадміністрації та структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку місцевих держадміністрацій, а також їх штатної чисельності», - зазначила Інна Гребенюк.

До того ж вона зазначила, що оперативна інформація, що надається підрозділами з питань агропромислового розвитку є умовою для оперативного та ефективного прийняття управлінських рішень.

При цьому Інна Гребенюк акцентувала увагу присутніх на тому, що скорочення або ліквідація підрозділів агропромислового розвитку стануть причиною втрати належного зв’язку між виконавчою владою та сільськогосподарським виробником, що не можна допустити, особливо з огляду на ту роль, яку відіграє аграрна галузь в економіці України.

Окремо Інна Гребенюк, наголосила на необхідності підтримки збереження департаментів агропромислового розвитку у Донецькій та Луганській областей, враховуючи ті складні обставини, в яких їм приводиться працювати.

Прес-служба Мінагрополітики