портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павленко: Біопаливо дозволить Україні здобути енергетичну незалежність

Опубліковано 22 січня 2016 року, 10:49

Міністерство аграрної політики та продовольства підтримує розвиток виробництва біопалива та його використання у побутових і промислових цілях. Зокрема, підприємствами агропромислового комплексу запроваджено ряд організаційних і технічних заходів щодо заміни газу біопаливом. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко у своїй публікації на порталі «Agravery».

«На моє переконання, за складних економічних умов використання альтернативних джерел палива має суттєве значення для забезпечення стійкого розвитку аграрного сектору України. А якщо говорити загалом про країну, то альтернативне паливо дозволить Україні швидше здобути енергетичну незалежність», - наголосив Міністр.

Він зазначив, що споживання біологічних видів палива позитивно вплине на розвиток агросектору. Тим більше, що в Україні існують непогані перспективи для його виробництва.

«Попереду нас чекають весняно-польові роботи. На фоні того, що більша частина нафтопродуктів імпортується, а це - 85%, ціни на дизпаливо і бензин суттєво залежать від курсу долара та сезонного збільшення попиту на пальне на ринку». В умовах зростання цін на паливо та необхідності зменшення залежності від імпорту енергоносіїв, Україні варто переорієнтуватися на виробництво біопалива», - впевнений Олексій Павленко.

«Для нас біоетанольний напрям має стати також одним із ключових у 2016 році. Адже аграрний сектор – це невичерпний постачальник продукції для біоетанолу. А відтак, ми маємо усі шанси стати енергетично незалежною країною», - підсумував голова аграрного відомства.

Прес-служба Мінагрополітики