портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: Україна готова збільшити аграрний експорт до В’єтнаму

Опубліковано 22 жовтня 2015 року, 12:13

"Співпраця в аграрному секторі між Україною та В’єтнамом з точки зору перспектив та можливостей для торгівлі та галузевої взаємодії має значний потенціал", - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко у рамках зустрічі із Послом Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Нгуен Мінь Чи.

Сторони обговорили дійсний стан співпраці між країнами та перспективи її розширення.

За 8 місяців 2015 року товарообіг сільськогосподарської продукції між Україною та В’єтнамом склав 41.6 млн доларів США, із них експорт  - 14.1 млн доларів США, імпорт  - 27.5 млн доларів США.

"Показники двосторонньої торгівлі продукцією АПК не в повній мірі відповідають можливостям обох країн. Ми бачимо необхідність диверсифікації товарної номенклатури товарообігу між Україною та В’єтнамом. України готова збільшити постачання продукції сільського господарства та харчової промисловості на в’єтнамський ринок", - наголосив Міністр Олексій Павленко.

Наразі українська сторона готує необхідні документи для дозволу на постійний експорт сільськогосподарської та харчової продукції до В’єтнаму відповідно до нового циркуляру Міністерства сільського господарства і аграрного розвитку Соціалістичної Республіки В’єтнам від 16.03.2015 року.

Прес-служба Мінагрополітики