портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко та Владислава Рутицька візьмуть участь у першому Українсько-Німецькому бізнес-форумі у Берліні

Опубліковано 22 жовтня 2015 року, 15:20

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко візьме учать у відкритті форуму, та в якості основного спікера у роботі панелі «Сільське господарства та харчова промисловість».Також в рамках форуму запланована зустріч Міністра аграрної політики та продовольства України з Державним секретарем Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини П. Блезером та представниками німецького аграрного бізнесу.

23 жовтня в Берліні розпочне роботу перший Україно-Німецький бізнес-форум високого рівня. Форум такого масштабу відбудеться вперше в історії україно-німецьких відносин. Передбачається, що у заході візьмуть участь Прем'єр-міністр України та Канцлер Німеччини.

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко візьме учать у відкритті форуму, та в якості основного спікера у роботі панелі «Сільське господарства та харчова промисловість».

Також в рамках форуму запланована зустріч Міністра аграрної політики та продовольства України з Державним секретарем Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини П. Блезером та представниками німецького аграрного бізнесу.

 

Прес-служба Мінагрополітики