портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Оголошено конкурс на здобуття щорічної Премії Кабміну

Опубліковано 19 червня 2017 року, 10:40

Щоб взяти участь у конкурсі, заявники (підприємства, установи та організації) до 1 серпня подають клопотання про присудження Премії міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Національній академії наук, Національній академії медичних наук, Національній академії аграрних наук.В свою чергу ці установи відбирають не більше п’яти робіт на здобуття премії і подають відповідні матеріали до 1 жовтня до Міністерства освіти та науки.

1 червня оголошено конкурс на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України. Премія присуджується до Дня науки за особливі досягнення у розробленні та впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок української інноваційної продукції. Це друга за значимістю премія після Державної премії України у галузі науки і техніки.

Щоб взяти участь у конкурсі, заявники (підприємства, установи та організації) до 1 серпня подають клопотання про присудження Премії міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Національній академії наук, Національній академії медичних наук, Національній академії аграрних наук.

В свою чергу ці установи відбирають не більше п’яти робіт на здобуття премії і подають відповідні матеріали до 1 жовтня до Міністерства освіти та науки.

З умовами проведення конкурсу та вимогами до оформлення документів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua) у розділі «Головна», «Діяльність», «Наука», «Премія Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій», підрозділі «Нормативні акти».