портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Наше завдання – стимулювати аграрний розвиток за рахунок дерегуляції», - Владислава Рутицька

Опубліковано 03 грудня 2015 року, 10:18

Прийняття законопроекту №2558а "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі" принесе якісний економічний ефект. Про це повідомила заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька під час прес-конференції «Законопроект 2558а. Як скасування 22 дозвільних процедур змінить життя аграріїв».

«Коли ми працювали над розробкою законопроекту №2558а, то поставало питання в тому числі і про серйозний економічний ефект. За попередніми підрахунками він становить 300 млн. дол. США. Окрім того, хочу ще раз наголосити, що цей документ дозволить знизити ризики корупційних проявів, скоротити адміністративні витрати для аграріїв та підвищити інвестиційну привабливість українського сільського господарства для іноземних інвесторів», - зазначила Владислава Рутицька. 

На питання чи всі кроки зі скасування та обмеження дозвільних процедур матимуть бажаний ефект Владислава Рутицька привела успішний приклад дерегуляції у сфері вантажних перевезень.

«Наведу приклад зі скасуванням (або запровадження добровільного порядку отримання) карантинного сертифікату. Зменшення строку видачі фітосанітарного сертифікату з 5 днів до 24 годин суттєво зменшило витрати бізнесу, пов’язаних з  простоєм вагонів і суден. Дерегуляція – це те, що влада сьогодні робить для стимулювання аграрного розвитку. Ми і далі будемо працювати над зняттям штучних бар'єрів», - зазначила заступник Міністра.

Прес-служба Мінагрополітики