портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Запорізькій області за підтримки Мінагрополітики відкрито дві сімейні ферми

Опубліковано 03 грудня 2015 року, 14:57

30 листопада у Запорізькій області за підтримки Мінагрополітики відбулось офіційне відкриття двох сімейних ферм. Кожна з них розрахована на 20 голів ВРХ зі встановленими міні-танками охолоджувачами. Вони забезпечать постачання молока першого ґатунку через СОК «Жовтневе» на молокозавод ТОВ «Данон Дніпро» у м. Херсоні.

Під час офіційного відкриття директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики Олег Хоменко повідомив, що відповідні проекти на сьогодні сприяють зайнятості на селі, підвищують прибутки власників відповідних ферм, надають іншим можливість навчатися розширювати свої господарства. «Мінагрополітики й надалі сприятиме розвитку малих та середніх форм господарювання на селі. Підтримуватиме будь-які ініціативи донорів та місцевих громад, які спрямовані на реалізацію важливих проектів», - наголосив Олег Хоменко.

Завдяки покращенню умов утримання тварин продуктивність поголів’я ферм зросте як мінімум на 15-25%. Адже на фермах встановлено автоматичну систему напування корів, якісну систему вентиляції повітря та освітлення.

Сімейні ферми створені на базі господарств членів сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу (СОК) «Жовтневе». Їх відкриття відбулось у рамках Проекту USAID/Партнерство заради інновацій: “Розвиток сімейних ферм, об’єднаних у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи”, що виконується МБФ «Добробут громад». Партнерами є компанія «Данон» в Україні, ДОГО «Сільськогосподарська консультаційна служба» та ОСОК “Господар” за співфінансування «Данон Екосистем» Фонду та Уряду Канади. У відкритті взяли участь представники органів місцевої влади та самоврядування, донори, партнери та виконавців даного проекту.

Прес-служба Мінагрополітики