портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міністр Тарас Кутовий привітав працівників Мінагрополітики зі святом

Опубліковано 18 листопада 2016 року, 15:53

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий привітав працівників Мінагрополітики зі святом.

 «Можливо іноді здається, що аграрний сектор в загальній «мапі» політичних подій є не цікавим і набагато є цікавими ті події, які відбуваються в парламенті. Однак, насправді, я вважаю, що основні речі вони не помітні, але дуже значимі для аграрного сектору загалом. Тому ви насправді робите велику, суспільно-важливу роботу. І я би дуже хотів, щоб кожен із вас не применшував значимості своєї роботи», - повідомив Міністр під час виступу перед працівниками відомства.

Кутовий наголосив, що працівники  міністерства формують загалом аграрну політику, займаються розширенням експортних ринків і підіймають спроможність наших виробників щодо розвитку сільських територій, розвивають органічне виробництво. «Всі ці функції мають бути в радість і мають бути зовсім відділені від функцій управління державним майном», - розповів він.

Також в ході вітального слова  Міністр подякував працівникам міністерства за працю та наголосив, що робота повинна займати одну частину життя, а родина – зовсім іншу.

«Я з повагою ставлюсь до вас всіх, не з кожним мав можливість зустрітись особисто. Але той дух, який є в міністерстві він мені дуже подобається. В цілому, нам є чим пишатись. Тому всіх вас зі святом», - сказав Кутовий.

Крім того, Міністр нагородив грамотами та подяками самовідданих працівників Мінагрополітики за високі досягнення у роботі та самовіддану працю.

 Прес-служба Мінагрополітики