портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики запрошує громадськість до створення ініціативної групи для формування нового складу громадської ради

Опубліковано 22 жовтня 2015 року, 18:25

Мінагрополітики зацікавлено в оновленні громадської ради при Міністерстві. Основним принципом її діяльності вважаємо прозорість, відкритість та публічність.

З метою виконання завдань, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 р. № 234 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976 і від 3 листопада 2010 р. № 996», запрошуємо профільні громадські організації, асоціації та інших представників інститутів громадянського суспільства долучитися до процесу формування нового складу ради.

Пропонуємо надати кандидатури до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів.

Заяви на участь в ініціативній групі можна надсилати на адресу Міністерства аграрної політики та продовольства України (м. Київ, вул. Хрещатик, 24, 01001) у письмовій формі до 30 жовтня 2015 року.

Разом із заявою необхідно подати:

- посвідчене печаткою рішення керівного органу інституту громадянського суспільства про готовність взяти участь в ініціативній групі з підготовки установчих зборів із зазначенням кандидатури його представника;

- біографічну довідку представника інституту громадянського суспільства;

-інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства за останні два роки;

-завірені копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (копії статуту, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), свідоцтва про реєстрацію об’єднання громадян).

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном (044) 278-85-82

Прес-служба Мінагрополітики