портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Мінагрополітики ініціювало проведення міжвідомчої наради щодо подолання надзвичайної ситуації на території Солотвинського солерудника

Опубліковано 07 квітня 2016 року, 13:38

Участь у нараді взяли представники Мінприроди, МЗС, ДСНС, Держгеонадр, Держводагентства, Держекоінспекції, Закарпатської облдержадміністрації, селищної ради Тячівського району Закарпатської області, профільних наукових установ.У ході заходу було обговорено питання щодо підготовки візиту місії експертів ЄС з метою оцінки ризиків та загроз надзвичайної ситуації.

6 квітня за ініціативи Мінагрополітики була проведена міжвідомча нарада щодо питання реалізації заходів з подолання надзвичайної ситуації державного рівня, яка склалась на території Солотвинського солерудника.

Участь у нараді взяли представники Мінприроди, МЗС, ДСНС, Держгеонадр, Держводагентства, Держекоінспекції, Закарпатської облдержадміністрації, селищної ради Тячівського району Закарпатської області, профільних наукових установ.

У ході заходу було обговорено питання щодо підготовки візиту місії експертів ЄС з метою оцінки ризиків та загроз надзвичайної ситуації.

За результати наради було вирішено, що Мінприроди та ДСНС разом із профільними науковими установами підготують інформаційно-аналітичні матеріали щодо ситуації на території Солотвинського солерудника, необхідні для забезпечення роботи експертів ЄС, та передадуть їх в установленому порядку Європейській стороні.

Як повідомлялося раніше, Мінагрополітики звернулося до Мінприроди та ДСНС з метою віднесення ДП «Солотвинський солерудник» та ДП «Виробнича дирекція з ліквідації Солотвинського солерудника» до сфери їх управління, оскільки реалізація заходів з подолання надзвичайної ситуації державного рівня не належить до компетенції Мінагрополітики.

 

Прес-служба Мінагрополітики