портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Оголошено прийом до аспірантури без відриву від виробництва

Опубліковано 07 квітня 2016 року, 13:54

До аспірантури приймаються особи, що мають вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста або магістра.

Державна наукова установа «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого» (УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого) Міністерства аграрної політики та продовольства України оголошує у 2016 році прийом до аспірантури без відриву від виробництва зі спеціальності 05.05.11 – «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва».

До аспірантури приймаються особи, що мають вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста або магістра. Вступники до аспірантури подають на ім’я директора: заяву, копію паспорта, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою, автобіографію, копію диплома про вищу освіту, медичну довідку про стан здоров’я за формою № 086-У, посвідчення про складені кандидатські іспити, список опублікованих наукових праць і винаходів або реферат з обраної наукової спеціальності, характеристику-рекомендацію для осіб, що направляються установами для навчання в аспірантурі та складають конкурсні іспити: зі спеціальності, філософії та іноземної мови з 15 червня 2016 року.

Документи приймаються до 1 червня 2016 року.

Паспорт, диплом про вищу освіту подаються вступниками особисто.

Документи подавати за адресою: 08654, Київська область, Васильківський район, смт Дослідницьке, вул. Інженерна, 5.

Довідки за телефоном: (04571) 3-36-57.

 

УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого оголошує прийом до аспірантури зі спеціальності «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва»