портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Майбутні рибні патрульні стажуватимуться за кордоном, - Ярема Ковалів

Опубліковано 02 листопада 2015 року, 11:39

Повний перезапуск органів рибоохорони та створення рибного патруля є базисом для реформ із відновлення рибного господарства України. Про це йдеться у статті Голови Держрибагентства Яреми Коваліва на сайті РБК-Україна.

Він зазначив, що ефективності роботи нового рибного патруля сприятиме сучасне матеріально-технічне оснащення, супутникові системи моніторингу та використання кращого європейського досвіду. У той час не тільки ці фактори  повинні забезпечити ефективну роботу служби. Головним у системі завжди є люди, тому основний акцент буде зроблено саме на кадрові конкурси. «У рибному патрулі буде працювати новий персонал, відібраний на основі відкритого конкурсного відбору, який незаплямований корупцією. Люди з високою мотивацією, ті, хто проявив себе і викликає повагу у самих рибалок», - наголосив голова Держрибагентства.

Ярема Ковалів повідомив, що агентством опрацьовано питання фахової підготовки патрульних, до якої будуть залучені як українські, так і міжнародні експерти. «Задля обміну досвідом нових рибних патрульних ми будемо відправляти на стажування за кордон. Освітня програма включатиме курси основ рибоохоронної діяльності, вивчення рибогосподарського законодавства та володіння зброєю. Рибні патрульні мають досконало орієнтуватися у видах риб і особливостях їх життєдіяльності. Адже на сьогодні рибінспектори просто не розрізняють один вид риби від іншого. Тому окрему увагу ми приділимо галузі іхтіології та іхтіопатології», - підкреслив голова рибного відомства.

Нагадаємо, пілотний проект щодо набору працівників і забезпечення їх сучасним оснащенням буде розпочато уже цієї осені у Києві та Київській області. Після цього відбудеться запуск всією Україною. 

Прес-служба Мінагрополітики