портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

"Зосереджуємо зусилля на збільшенні експорту з Білоруссю", - Владислава Рутицька

Опубліковано 02 листопада 2015 року, 15:20

Мінагрополітики України сподівається на збільшення товарообігу між Україною та Білоруссю. Про це заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька повідомила під час засідання українсько-білоруської робочої групи високого рівня з питань взаємної торгівлі.

Зокрема, мова йшла про двосторонні консультації з питань проведення санітарно-гігієнічної експертизи.

«Сподіваємось на збільшення товарообігу між країнами. Як приклад, можна навести співпрацю нашої країни з Казахстаном. Не дивлячись на позицію компетентних органів Росії, Казахстан знімає торгівельні бар’єри та готовий до взаємовигідної співпраці. Ми розуміємо всі складнощі, але пропоную зосередити зусилля на відновлення росту експорту та допомогу українським виробникам, які мають намір постачати свою продукцію на ринок Білорусі», - зазначила заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька.

 “Немає сумніву у тому, що торгівля між Україною та Білоруссю є взаємовигідною. Цьому сприяє і специфіка виробництва продовольчої продукції країн і зручне логістичне розташування. Штучні заборонні заходи можуть дати короткостроковий результат, але викривляють ринок і в кінцевому рахунку страждає споживач”, - підкреслив Дмитро Шульмейстер, директор Департаменту продовольства Мінагрополітики України.

Прес-служба Мінагрополітики