портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Кутовий: на Закарпатті розпочала роботу комісія з перевірки законності рубок

Опубліковано 28 листопада 2016 року, 17:10

Для оперативного реагування на незаконні рубки на Закарпатті розпочала роботу комісія з перевірки законності рубок, виявлених за даними пілотного проекту – інтерактивної карти вирубки лісів, яка буде доступна он-лайн.

Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

За його словами, жоден факт незаконної рубки не залишиться без уваги. «Міністерство тримає на постійному контролі питання незаконності рубок. Наголошую, усі отримані дані будуть передані до компетентних правоохоронних органів: Національного антикорупційного бюро та Генеральну прокуратуру України», - підкреслив Міністр. «Наша мета, - це прозорість і початок реальної реформи в лісовій галузі», - додав він.

Як написала на свої сторінці у Facebook т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич,  цього тижня робоча група почне працювати у лісі. Потрібно оглянути кожну ділянку і побачити реальний стан лісового господарства.

Також т. в. о. Голови відомства закликала представників преси та громадськості долучатися до перевірок.

«За результатами перевірок будуть внесені зміни до інтерактивної карти, а при підтвердженні незаконних рубок – прийняті відповідні кадрові рішення», - підкреслила Христина Юшкевич.

Нагадаємо, що 2 листопада 2016 року Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий представив на засіданні Уряду інтерактивну карту вирубки лісів України.

Функціонал інтерактивної карти повинен забезпечити контроль зрубів лісового фонду в річному інтервалі. А її застосування повинно налагодити цивілізоване лісокористування та запобігти втратам бюджетів, яких зараз завдають «чорні лісоруби».

Пілотна область, на прикладі якої представлені принципи дослідження, – Закарпатська.

Прес-служба Мінагрополітики