портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Консультант міжнародної HR-компанії допомагатиме у відборі директорів ДП

Опубліковано 16 жовтня 2015 року, 12:57

До роботи конкурсної комісії Мінагрополітики з обрання керівників державних підприємств долучився консультант міжнародної рекрутингової компанії Alexander Hughes Андрій Машков.

Він має дві вищі освіти та має понад 10-річний досвід роботи з персоналом. Андрій Машков успішно підбирав кадри для підприємств і установ банківської, сільськогосподарської, дослідно-виробничої та комерційної сферах, а також нерухомості.

Експерт повідомив, що роботу у складі конкурсної комісії розглядає як інвестицію в економічне зростання країни. Адже тільки справжні професіонали на посадах директорів державних підприємств зможуть підготувати їх до приватизації, створити умови для залучення інвестицій, модернізації та створення робочих місць. «Саме від неупередженої роботи комісії, яка вперше в історії України складається переважно з зовнішніх експертів, залежить залучення на роботу людей, які зроблять усе те, що не вдалося державним службовцям», — сказав Андрій Машков.

Раніше до роботи конкурсної комісії долучалась також рекрутинг-директор компанії ARTE Business Group Оксана Царик.

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко висловив вдячність волонтерам за допомогу в кадровій політиці галузі. «Разом з представниками відомих рекрутингових компаній міністерство провело вже 109 конкурсів, директорів отримали десятки компаній, у тому числі потужні ДПЗКУ та ДАК «Хліб України». Ці люди на волонтерських засадах впроваджують сучасні методики обрання керівників та є гарантом неупередженого і чесного відбору», — сказав Міністр.

Прес-служба Мінагрополітики