портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДП «Геройське» видобуло 4,5 тис. тонн солі та збільшить чистий прибуток

Опубліковано 21 жовтня 2015 року, 14:08

ДП «Геройське дослідно-промислове підприємство» стабілізувало видобуток солі та за підсумками сезону розраховує збільшити чистий прибуток від її реалізації. Про це заявив директор ДП Андрій Тіщенко, якого Мінагрополітики призначило за результатами відкритого конкурсу.

Зокрема, ДП отримало 4,5 тис. тонн морської солі, що в грошовому еквіваленті становить майже 5 млн грн. Чистий дохід від її реалізації без урахування ПДВ складе 2,7 млн грн. Це на 700 тис. грн більше у порівнянні з аналогічним показником минулого року. «Наразі плануємо провести реставрацію озер, ремонт дамби і створів, що надасть можливість підвищити виробництво солі до 7 тисяч тонн за сезон», — зазначив Андрій Тіщенко.

Позитивних результатів вдалося досягти за рахунок оперативних дії зі стабілізації роботи підприємства. Крім того, нове керівництво утворило комісію з перевірки залишків продукції, проаналізувало фінансово-господарську діяльність підприємства, налагодило подачу звітності, що дало змогу частково уникнути штрафних санкцій та вчасно виплатити колективу зарплатню.

Довідково: Основним видом діяльності Геройського ДПП є видобуток кухонної харчової осадочної солі, що отримується шляхом випарювання з морської води Чорного моря у відкритих осадових басейнах. Видобуток такої солі в Україні здійснюється тільки у Херсонській області на двох державних підприємствах — Генічеському солезаводі та Геройському ДПП. Перший наразі є банкротом.

Прес-служба Мінагрополітики