портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДП «Укрліктрави» посіяло озимину та підготувало 130 га під ромашку, розторопшу та валеріану

Опубліковано 21 жовтня 2015 року, 11:56

ДП «Укрліктрави» здатне приносити прибуток та забезпечувати потреби внутрішнього ринку лікарськими травами та іншою продукцією, але за умови роздержавлення та залучення ефективного приватного керівника. Про це заявив перший заступник директора держкомпанії Олександр Плотніков.

«Наразі підприємство працює на зарплатню співробітників та ремонт техніки. Щоб заробити додаткові кошти, вимушені займатися не лише травами, але й зерновими та утриманням поголів’я ВРХ. Вивести підприємство у прибуток або провести модернізацію за таких умов просто неможливо. Отже, знаючи ситуацію з середини, можу стверджувати, що єдиний шлях — роздержавлення. Зробити це необхідно якомога швидше, поки нам є, що запропонувати бізнесу», — сказав Олександр Плотніков.

Станом на 20 жовтня, підприємство повністю зібрало врожай кукурудзи і сої. Вже посіяно 1,2 тис. га озимої пшениці та 190 га озимого жита. Під ярі культури підготовлено 3,9 тис. га. Аналогічні заходи проведені ще на 131 га під майбутніми посівами валеріани, ромашки та розторопші. Вдалося також провести частковий ремонт техніки для весняно-польових робіт. «Але все одно власної техніки для проведення польових робіт нам не вистачить, отже в сезон вимушені орендувати», — додав перший заступник голови держпідприємства.

Прес-служба Мінагрополітики