портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Державне агентство лісових ресурсів України змінило критерії конкурсного відбору керівників

Опубліковано 22 грудня 2015 року, 17:14

Державне агентство лісових ресурсів України змінило критерії конкурсного відбору керівників держпідприємств і облуправлінь. Про це заявив голова відомства Олександр Ковальчук, підбиваючи підсумки 100 днів роботи на посаді.

Зокрема, скасовано обов'язковий стаж роботи в галузі і профільну освіту. Через ці формальні вимоги деякі гідні кандидати не подали документи.

«Враховуючи вагому корупційну складову, часто наявність у людини досвіду роботи в галузі швидше аргумент «проти», ніж «за». Тепер будь-який громадянин України з дипломом і успішним управлінським досвідом може претендувати на ту чи іншу посаду. Лісове господарство відкрите для нових кадрів», — наголосив Ковальчук.

Зі свого боку начальник кадрового забезпечення Мінагрополітики Ірина Гнутова повідомила, що для максимальної кількості претендентів конкурси широко анонсуються, вакансії розміщуються на національних сайтах з працевлаштування. Переможців визначає журі у складі незалежних експертів, рекрутерів, громадських діячів і представників профільного міністерства. На засідання комісії запрошують ЗМІ.

«Разом з новими співробітниками залишаться працювати і досвідчені фахівці. Однак лише ті, хто готовий працювати по-новому і націлений на результат. Я ініціював підписати меморандум з профспілками, у якому зафіксувати кількість працівників і ввести мораторій на їх звільнення. Більше того, ми готові говорити про збільшення зарплат у деяких регіонах країни», — заявив голова агентства.

Прес-служба Мінагрополітики