«Іноземні інвестиції у галузь надходять більш як з 60 країн світу», - Владислава Рутицька

Опубліковано 03 березня 2016 року, 15:43

 

Європейський Союз, донори та міжнародні партнери готові всебічно сприяти Міністерству аграрної політики та продовольства України в реалізації Єдиної комплексної Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період до 2020 року. Про це зазначила заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька під час засідання колегії.

 

«Сам Документ є результатом безпрецедентної колективної праці. Для підготовки документу було залучено представників основних донорів, серед яких Європейський Союз і його держави-члени, Агентство США з міжнародного розвитку USAID, Світовий Банк / Міжнародна фінансова корпорація, Продовольча та сільськогосподарська організація Об’єднаних Націй, ЄБРР, Організація економічного співробітництва та розвитку, Європейський інвестиційний банк, та країни-донори (Канада, Швейцарія та ін.)», - наголосила заступник Міністра.

 «Агропромисловий сектор є одним з найбільш інвестиційно-привабливих для європейських інвесторів. Загалом іноземні інвестиції у галузь надходять більш як з 60 країн світу. Зараз ми можемо говорити про перспективи щодо розширення двостороннього інвестиційного співробітництва з Китаєм, Кореєю, Японією, Індією, Іраном, Об'єднаними Арабськими Еміратами та Саудівською Аравією в галузі сільського господарства. Мінагрополітикивпроваджує реформи і відкрите до діалогу. Окрім того, ми ведемо активну робота з міжнародними фінансовими організаціями та представницькими установами іноземних інвесторів в Україні», - додала заступник Міністра.

 

 

«Ми успішно експортуємо агропродукцію до майже 190 країн світу. За підрахунками 2015-го, в загальному товарообігу на сільське господарство перепадає чверть», - про це зазначила заступник Міністра з питань європейської інтеграції під час виступу на засіданні колегії.

Розвиток експорту — ключове завдання сьогодення. Заступник Міністра зосередила увагу на тому, що українські виробники — знані експортери якісної та безпечної продукції. 

 «До того ж ми робимо ставку на збільшення поставок продукції переробки. І вже маємо певні зрушення. Сьогодні частка експорту готових продуктів харчування складає 6,4%. А рік тому — 5,8%. Як приклад, можемо навести експорт продуктів переробки до ЄС 2015 року», - додала вона.

 

Прес-служба Мінагрополітики

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux