До 2020 р. кількість агропідприємств, що виробляють органічну продукцію, має зрости втричі, - Ярослав Краснопольський

Опубліковано 03 березня 2016 року, 15:53

За його словами, органічний напрямок ведення сільського господарства відкриває низку нових можливостей, серед яких: подолання негативних явищ в екологічному середовищі країни та посилення природоохоронної складової сільськогосподарського виробництва. Крім того, дає можливість виріши ряд соціальних проблем.

Розвиток  органічного виробництва є одним із пріоритетних напрямів роботи Мінагрополітики . Про це повідомив Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський під час засідання колегії Мінагрополітики з міжнародними донорськими організаціями. 

За його словами, органічний напрямок ведення сільського господарства відкриває низку нових можливостей, серед яких: подолання негативних явищ в екологічному середовищі країни та посилення природоохоронної складової сільськогосподарського виробництва. Крім того, дає можливість виріши ряд соціальних проблем. «Зокрема, створення додаткових робочих місць у сільській місцевості, а також нових перспектив для малих та середніх фермерських господарств, як альтернативи конкуренції з великими корпораціями», - зазначив Ярослав Краснопольський.

У ході свого виступу він також зазначив, що формування  ринку органічних продуктів харчування в Україні відбувається під дією внутрішніх і зовнішніх чинників.

«Внутрішні чинники зумовлюють зростання попиту на екологічно-безпечні продукти харчування у міру підвищення рівня життя населення, а також величезний потенціал держави зайняти одне з провідних місць серед виробників органічної продукції. Зовнішні – спричинені динамічним зростанням світового ринку органічної продукції та зацікавленості міжнародної спільноти в Україні, як потенційному виробникові такої продукції», - підкреслив Перший заступник Міністра.

«Реалізація цієї Стратегії розвитку аграрного сектору економіки України на період до 2020 року повинна забезпечити зростання частки сільськогосподарських угідь, що сертифіковані до органічних стандартів – до 5%, збільшення у 3 рази кількості сільгосппідприємств, що продукують органічну продукцію та зростання частки органічної продукції до  3%, що відповідає статистичним показникам  основних європейських країн, які розвивають цей напрямок сільськогосподарського виробництва», - зауважив Ярослав Краснопольський.

 

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux