портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт про результати публічного громадського обговорення Антикорупційної програми

Опубліковано 22 листопада 2018 року, 13:50

Звіт про результати публічного громадського обговорення Антикорупційної програми Міністерства аграрної політики та продовольства України на 2018-2020 роки

З метою вивчення та врахування пропозицій громадськості щодо здійснення заходів направлених на подолання корупції в Мінагрополітики, на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України для публічного громадського обговорення було розміщено Антикорупційну програму на 2018-2020 роки.

Оголошення про проведення запланованого на 19.11.2018 року публічного громадського обговорення було розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

До обговорення, запрошувались експерти аграрного сектору економіки, представники громадських організацій з питань запобігання корупції.

Письмових пропозицій чи зауважень на електронну адресу viktor.reva@minagro.gov.ua чи на адресу Мінагрополітики не поступило, Надійшло повідомлення про попередню реєстрацію для участі у засіданні Комісії з оцінки корупційних ризиків в форматі круглого столу від Президента ВГО Фумігаційна Асоціація Тамари Підберезняк, голови ГО Продовольча безпека Віктора Билибока та генерального директора Асоціації підприємств та організацій соледобувної галузі України Олександра Сташевського.

19.11.2018 відбулося заплановане в форматі круглого столу засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків.

Президент ВГО Фумігаційна Асоціація Тамара Підберезняк, голова ГО Продовольча безпека Віктор Билибока на засідання не з'явились, а генеральний директора Асоціації підприємств та організацій соледобувної галузі України О. Сташевський прийняв активну участь у заході та від працівників соледобувної галузі аграрного сектору економіки схвалив вжиті Мінагрополітики заходи направлені для забезпечення дотримання та виконання на постійній основі антикорупційних механізмів. Також О. Сташевський для зменшення корупційного ризику при наданні державної підтримки сільгоспвиробників запропонував запровадити електронну систему подачі документів, їх розгляд та надання висновків щодо їх розгляду. Проте зважаючи на те, що у пунктах 3-7 Додатку 1 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України цей ризик вже було ідентифіковано, а в аналогічних пунктах Додатку 2 до Звіту для усунення корупційного ризику вже запропоновано запровадити програмне забезпечення реєстрації надходження документів та нарахування дотацій погодився обмежитись визначеними в Додатку 2 до Звіту заходами усунення корупційного ризику.

Під час засідання В. Рева оприлюднив звернення трьохтисячного трудового колективу Державного підприємства «Артемсіль» (лист від 16.11.2018) про схвалення Антикорупційної програми Мінагрополітики на 2018-2020 роки та з пропозицією її реалізації.

Крім того 20.11.2018 року до Мінагрополітики надійшов лист Держаної наукової установи «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого» щодо підтримки заходів міністерства викладених в Антикорупційній програмі Мінагрополітики на 2018-2020 роки.

Присутні на заході схвалили Антикорупційну програму Міністерства аграрної політики та продовольства України на 2018-2020 роки.

Головний спеціаліст Сектору запобігання та виявлення корупції, заступник голови Комісії з оцінки корупційних ризиків Мінагрополітики Віктор Рева