портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Аудит діяльності ДП «Великолазівський»

Опубліковано 15 липня 2019 року, 17:54

На виконання пункту 1 розділу І Операційного плану діяльності з внутрішнього аудиту Міністерства аграрної політики та продовольства України на 2019 рік та наказу Мінагрополітики від 29 травня 2019 року № 281 «Про проведення аудиту відповідності діяльності державного підприємства «Великолазівський» (далі – ДП «Великолазівський», Підприємство) Управлінням внутрішнього аудиту проведено плановий аудит відповідності діяльності зазначеного Підприємства за період діяльності з 01 січня 2017 року по 31 березня 2019 року.

Аудиторський висновок – негативний, аудиторський звіт від 05.07.2019 № 24-22/11.

Плановий внутрішній аудит відповідності діяльності ДП «Великолазівський» засвідчив факти порушення вимог законодавства та внутрішніх регламентів щодо дотримання планів і процедур, ефективності використання державних коштів і майна.

У порушення вимог ст. 75 Господарського Кодексу України та наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України  від 02.03.2015 № 205 Підприємство у досліджуваному періоді здійснювало свою діяльність за відсутності фінансового плану.

Встановлені недоліки та порушення у розрахунках з підзвітними особами, в обліку основних засобів, проведенні інвентаризації тощо.

Підприємством не розроблені, не затверджені та відповідно, не впроваджені регламенти, які б забезпечували здійснення внутрішнього контролю і регулювали правові та економічні відносини.

ДП «Великолазівський» упродовж досліджуваного періоду не досягався регіональний середньостатистичний рівень урожайності продукції рослинництва.

Мали місце інші окремі порушення законодавства та нормативно-правових актів при здійсненні фінансово-господарської діяльності з метою усунення яких структурним підрозділам Мінагрополітики та керівництву Підприємства надані відповідні аудиторські рекомендації.