портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Аудит діяльності державного підприємства «Світанок»

Опубліковано 27 січня 2019 року, 16:45

На виконання пункту 7 Плану проведення внутрішніх аудитів в Міністерстві аграрної політики та продовольства України на І півріччя 2017 року та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 23.03.2017 № 158 «Про проведення аудиту відповідності діяльності державного підприємства «Світанок» (надалі – ДП «Світанок», Підприємство) Управлінням внутрішнього аудиту проведено плановий аудит відповідності діяльності зазначеного Підприємства за період з 01 січня 2015 року по 31 березня 2017 року.

Аудиторський висновок – негативний, аудиторський звіт від 07.04.2017 № 24-21/6.

Унаслідок не забезпечення керівництвом Підприємства контролю за збереженням державного майна ДП «Світанок» та відсутністю бухгалтерського обліку, допущено часткову втрату активів Підприємства.

ДП «Світанок» у 2015-2016 роках не здійснювало жодного з тридцяти одного виду діяльності, що передбачені Статутом Підприємства.

Керівництвом ДП «Світанок» не забезпечено виконання завдань, що визначені Статутом та нормативно-правовими актами України, а саме: отримання прибутку, формування та виконання фінансових планів, надання фінансової звітності Уповноваженому органу управління майном, використання та збереження державних  коштів і майна, яке знаходиться у віданні Підприємства.

Також, у період, що підлягав аудиту, керівництвом ДП «Світанок» не забезпечено виконання вимог попередніх контрольних заходів щодо забезпечення дотримання норм чинного законодавства України під час здійснення Підприємством господарської діяльності.

Враховуючи те, що переважна частина будівель і споруд Підприємства зруйнована та знищена, транспортні засоби викрадені та при наявності значних фінансових зобов’язань Підприємства, діяльність ДП «Світанок» наразі відновити неможливо.

За результатами аудиту керівнику ДП «Світанок» надано відповідні рекомендації.