портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Управління технічної політики в АПК

Заступник начальника Управління технічної політики в АПК - начальник відділу інженерно-технічного забезпечення

Контактна інформація

Тел.: 226-27-13

Пошта: pavlo.grynko@minagro.gov.ua

Структура підрозділу

Пiдроздiл Прізвище, ім’я, по батькові Посада Телефон Пошта
Начальник управління
Відділ інженерно-технічного забезпечення Гринько Павло Васильович Заступник начальника управління - начальник відділу 226-27-13 pavlo.grynko@minagro.gov.ua
Кужелюк Анатолій Анатолійович Заступник начальника відділу 279-85-28 anatolii.kuzhelyuk@minagro.gov.ua
Кальченко Сергій Вікторович Головний спеціаліст 279-85-28 serhii.kalchenko@minagro.gov.ua
Романець Ганна Анатоліївна Головний спеціаліст 279-85-28 anna.romanets@minagro.gov.ua
Плугатор Ганна Дмитрівна Провідний спеціаліст anna.plugator@minagro.gov.ua
Відділ енергетики та відновлювальних джерел енергії Хоменко Юрій Іванович Начальник відділу 280-41-66 yuriy.khomenko@minagro.gov.ua
Петрійчук Олег Анатолійович Головний спеціаліст 279-85-28 oleg.petriychuk@minagro.gov.ua
Бурко Анатолій Іванович Головний спеціаліст 280-41-66 anatoliy.burko@minagro.gov.ua
Блащук Людмила Володимирівна Провідний спеціаліст

Основними завданнями Департаменту є:

 • Участь у формуванні основних напрямків розвитку та реалізації державної політики з питань землеробства, хімізації та меліорації земель, виробництва продукції рослинництва, органічного виробництва відповідно до компетенції, садівництва, виноградарства та виноробства, хмелярства, у сфері охорони прав на сорти рослин та у сфері лісового господарства.
 • Участь у формуванні та реалізації державної політики з питань інженерно-технічного забезпечення та розвитку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування для агропромислового комплексу, забезпечення сільськогосподарських товаровиробників паливно-енергетичними ресурсами, розвитку виробництва та впровадження біологічних видів палива.
 • Участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики у сферах насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, карантину та захисту рослин.
 • Участь у формуванні державної політики у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності, земельних відносин, землеустрою, у сфері Державного земельного кадастру, державного нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі в частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів.
 • Розроблення і координація виконання загальнодержавних, регіональних та галузевих програм розвитку рослинництва та органічного виробництва відповідно до компетенції, садівництва, виноградарства, виноробства, хмелярства, насінництва та виробництва садивного матеріалу з урахуванням кон’юнктури аграрного ринку та екологічних вимог.
 • Розроблення пропозицій щодо оптимізації територіального розміщення виробництва продукції рослинництва та органічного виробництва відповідно до компетенції, садівництва, виноградарства, хмелярства, насінництва, розсадництва, проведення технологічної політики.
 • Розроблення, вдосконалення та здійснення системи стандартизації і сертифікації технічних засобів для агропромислового комплексу.
 • Розроблення та вжиття заходів, спрямованих на техніко-технологічне переоснащення галузей агропромислового виробництва, розвиток сільськогосподарського машинобудування, енергозбереження, координацію інноваційних проектів.
 • Забезпечення та сприяння освоєнню результатів науково-дослідних, дослідно-конструкторських та технологічних розробок, пов’язаних з розвитком виробництва техніки і обладнання для агропромислового комплексу, електрифікації сільського господарства та енергозбереження у сільському господарстві.
 • Забезпечення формування та розвитку ринку технічних засобів для агропромислового комплексу, у тому числі вторинного, розширення мережі сервісу.
 • Забезпечення взаємодії Міністерства із Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру з питань формування державної політики у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності, земельних відносин, землеустрою, у сфері Державного земельного кадастру, державного нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі в частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів, Державним агентством лісових ресурсів України у сфері лісового господарства, Державною інспекцією сільського господарства України, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у сферах карантину та захисту рослин, насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин.
 • Розроблення в межах компетенції Департаменту проектів законодавчих та нормативно-правових актів та участь у підготовці проектів законодавчих та нормативно-правових актів, які надходять на розгляд до Департаменту.
 • Здійснення у встановленому законодавством порядку державного управління у сфері садівництва, виноградарства, виноробства та хмелярства, розроблення порядку ввезення садивного матеріалу іноземного походження, не внесеного до Державного реєстру сортів рослин, придатних до поширення в Україні, сприяння розвитку внутрішнього і зовнішнього ринку фруктів, ягід, хмелю, винограду, вин та садивного матеріалу.