портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Управління технічної політики в АПК

Заступник начальника Управління технічної політики в АПК - начальник відділу інженерно-технічного забезпечення

Контактна інформація

Структура підрозділу

Пiдроздiл Прізвище, ім’я, по батькові Посада Телефон Пошта
Начальник управління
Відділ інженерно-технічного забезпечення Гринько Павло Васильович Заступник начальника управління - начальник відділу (044) 226-27-13 pavlo.grynko@minagro.gov.ua
Кужелюк Анатолій Анатолійович Заступник начальника відділу (044) 279-85-28 anatolii.kuzhelyuk@minagro.gov.ua
Кальченко Сергій Вікторович Головний спеціаліст (044) 279-85-28 serhii.kalchenko@minagro.gov.ua
Романець Ганна Анатоліївна Головний спеціаліст (044) 279-85-28 anna.romanets@minagro.gov.ua
Плугатор Ганна Дмитрівна Провідний спеціаліст anna.plugator@minagro.gov.ua
Відділ енергетики та відновлювальних джерел енергії Хоменко Юрій Іванович Начальник відділу (044) 280-41-66 yuriy.khomenko@minagro.gov.ua
Петрійчук Олег Анатолійович Головний спеціаліст (044) 279-85-28 oleg.petriychuk@minagro.gov.ua
Бурко Анатолій Іванович Головний спеціаліст (044) 280-41-66 anatoliy.burko@minagro.gov.ua
Блащук Людмила Володимирівна Провідний спеціаліст

Основними завданнями Управління є:

  • Забезпечення реалізації державної політики у сферах інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу та вітчизняного сільськогосподарського машинобудування для агропромислового комплексу, забезпечення сільськогосподарських товаровиробників паливно-енергетичними ресурсами, розвитку виробництва та впровадження біологічних видів палива.
  • Розроблення проектів законодавчих і нормативно-правових актів та участь у підготовці проектів законодавчих і нормативно-правових актів у межах компетенції Управління.
  • Забезпечення розробки та організація виконання концепцій, загальнодержавних програм розвитку інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу та сільськогосподарського машинобудування для агропромислового комплексу відповідно до компетенції Управління.
  • Забезпечення формування та розвитку ринку технічних засобів для агропромислового комплексу, розширення мережі сервісу.
  • Розроблення та впровадження заходів, спрямованих на техніко-технологічне переоснащення галузей агропромислового виробництва, координацію інноваційних проектів у частині інженерно-технічного забезпечення та ринків техніки агропромислового комплексу.
  • Розроблення, вдосконалення та здійснення системи стандартизації та сертифікації технічних засобів для агропромислового комплексу.
  • Забезпечення та сприяння освоєння результатів науково-дослідних, дослідно-конструкторських і технологічних розробок, пов’язаних із розвитком виробництва техніки та обладнання для агропромислового комплексу, електрифікації сільського господарства та енергозбереження у сільському господарстві.
  • Здійснення моніторингу стану технічного забезпечення аграрного сектору та ринку матеріально-технічних і енергетичних ресурсів.