портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 26 грудня 2013

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України “Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227”

Проект

 

Міністерство
аграрної політики
та продовольства України

Міністерство
енергетики та вугільної
промисловості
України

 

 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

НАКАЗ

 

______________                                                                                    Київ                                                                                      _____________   

  

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу

Міністерства агропромислового комплексу України,

Міністерства енергетики України,

Державного комітету України по матеріальних резервах

від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227

 

Відповідно до пункту 16 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, та з метою приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства

 

НАКАЗУЄМО:

 

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227 "Про затвердження Порядку погашення суб'єктами підприємницької діяльності агропромислового комплексу заборгованості за електричну та теплову енергію шляхом передачі сільськогосподарської продукції та продукції переробки через управління "Укрдержресурссировина" Мінагропрому України для закладання до державного резерву і проведення взаєморозрахунків", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21 жовтня 1997 року за № 494/2298.

2. Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Міністерства аграрної політики та продовольства України (Григорович О.І.) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Давиденка В.М.

 

 

Міністр аграрної політики та продовольства
України

Міністр енергетики
та вугільної
промисловості
України

 

Міністр економічного розвитку і торгівлі України

 

 

 

 

М.В. Присяжнюк

Е.А. Ставицький

І.М. Прасолов

Повідомлення про оприлюднення

проекту спільного наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227".

 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту спільного наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227" та аналізу регуляторного впливу зазначеного проекту Міністерство аграрної політики України робить оголошення про його публікацію.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою:

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, e-mail: mail@dkrp.gov.ua;

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Міністерство аграрної політики та продовольства України, e-mail: tosh@minapk.gov.ua. Виконавець: Бурко Анатолій Іванович, телефон (044) 280-41-66.

 

 

Заступник Міністра аграрної політики

та продовольства України                                                                                                                                                              В.М. Давиденко

Пояснювальна записка

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227"

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227" підготовлено на виконання доручень Кабінету Міністрів України від 31 січня 2013 року № 9825-0-4-11/10.1 та від 30 січня 2013 року № 10.1-19/9, вимог Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731.

Наказ Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227 прийнято на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 вересня 1997 року № 1024 "Про здійснення розрахунків сільськогосподарських товаровиробників за спожиту електричну та теплову енергію".

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 07 травня 2000 року № 776 "Про визнання такими, що втратили чинність, актів Кабінету Міністрів України з питань розрахунків у паливно-енергетичному комплексі" вищевказана постанова Кабінету Міністрів України від 18 вересня 1997 року № 1024 втратила чинність.

В зв'язку з цим, наказ Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227 втратив актуальність, на даний час немає правових підстав для продовження його дії.

2. Мета і шляхи її досягнення

Метою прийняття проекту наказу є приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства.

Мета досягається шляхом визнання наказу Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227  таким, що втратив чинність.

3. Правові аспекти

У цій сфері суспільних відносин діють:

постанова Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади";

постанова Кабінету Міністрів України від 7 травня 2000 року № 776 "Про визнання такими, що втратили чинність, актів Кабінету Міністрів України з питань розрахунків у паливно-енергетичному комплексі".

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Введення в дію зазначеного проекту наказу не потребує додаткових витрат з державного бюджету України.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект наказу потребує державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

6. Регіональний аспект

Проект наказу не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць, не впливає на регіональний розвиток та потреби регіонів.

6.1. Запобігання дискримінації

У проекті наказу відсутні положення, що містять ознаки дискримінації.

7. Запобігання корупції

Проект наказу не містить правил та процедур, що несуть ризики вчинення корупційних правопорушень.

8. Громадське обговорення

Проект наказу не потребує громадського обговорення.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект наказу не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект наказу є регуляторним актом.

11. Прогноз результатів

Прийняття наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227" забезпечить приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства України.

 

 

Заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                                    В.М. Давиденко

 

Аналіз регуляторного впливу

до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227"

 

1. Проблема, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання

Проект наказу розроблено на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

2. Визначення цілей державного регулювання:

Прийняття наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227" забезпечить приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства України.

3. Прийнятні альтернативні способи досягнення зазначеної цілі, переваги обраного способу

Прийняття зазначеного наказу є єдиним способом що забезпечить приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства України.

4. Опис механізмів для розв’язання проблеми, відповідні заходи:

На даний час немає правових підстав для продовження дії наказу Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227".

Розв’язання проблеми досягається шляхом визнання наказу Міністерства агропромислового комплексу України, Міністерства енергетики України, Державного комітету України по матеріальних резервах від 10 жовтня 1997 року № 60/28/227" таким, що втратив чинність.

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта:

У разі прийняття наказу буде забезпечено скасування нормативно-правових актів, які втратили актуальність та не відповідають вимогам чинного законодавства.

6. Очікувані результати прийняття акта:

Прийняття проекту наказу забезпечить приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства.

Основні результати наведено у таблиці:

 


 

Вигоди

Витрати

Держава

Забезпечення приведення нормативно-правових актів у відповідність до чинного законодавства

відсутні

Суб'єкти господарювання (виробники сільськогосподарської продукції)

відсутні

відсутні

Населення

відсутні

відсутні

 

7. Обґрунтування строку дії акта:

Термін дії – починаючи з дати прийняття наказу.

8. Визначення показників результативності акта:

Рівень поінформованості суб’єктів господарювання або фізичних осіб з основних положень проекту наказу вище середнього.

Проекту наказу 25.12.2013 було розміщено на веб-сайті Мінагрополітики України www.minagro.kiev.ua.

9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акта:

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися Міністерством аграрної політики та продовольства України.

 

 

Заступник Міністра аграрної

політики та продовольства України                                                                                                                                                В.М. ДавиденкоOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux