портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 24 листопада 2016 № 483

Про затвердження типових інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги, яка надається структурними підрозділами з питань агропромислового розвитку облдержадміністрацій

Відповідно до статті 8 Закону України “Про адміністративні послуги”, Закону України “Про племінну справу у тваринництві”, пункту 2 вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 року № 44, керуючись пунктом 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 25 листопада 2015 року № 1119,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1.1. Типову інформаційну картку адміністративної послуги “Видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів”, яка надається  структурними підрозділами з питань агропромислового розвитку облдержадміністрацій.

1.2. Типову технологічну картку адміністративної послуги “Видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів”, яка надається структурними підрозділами з питань агропромислового розвитку облдержадміністрацій.

2. Керівникам структурних підрозділів агропромислового розвитку облдержадміністрацій:

2.1. Затвердити інформаційну картку адміністративної послуги “Видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів”, яка надається структурним підрозділом.

2.2. Затвердити технологічну картку адміністративної послуги “видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів”, яка надається структурним підрозділом.

 2.3. Забезпечити оприлюднення затвердженої інформаційної картки адміністративної послуги “Видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів”, яка надається структурними підрозділами агропромислового розвитку облдержадміністрацій, на офіційних веб-сайтах та в приміщеннях громадських приймалень облдержадміністрацій.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра О. Ковальову


Перший заступник Міністра                                                            М. Мартинюк