портал в режимі тестування та наповнення
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 20 липня 2021

Про затвердження Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання

Відповідно до абзацу одинадцятого статті 8 та абзацу двадцять дев’ятого статті 9 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», абзацу одинадцятого підпункту 85 пункту 3 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 124, та з метою удосконалення процедури проведення робіт із штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити Порядок штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07 липня 2012 року № 414 «Про затвердження Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27 липня 2012 року за № 1270/21582.

3. Департаменту правового забезпечення в установленому законодавством порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра згідно з розподілом функціональних обов’язків.


Міністр                                                                                     Роман ЛЕЩЕНКОДодатки