портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Проект Наказу Мінагрополітики від 10 червня 2019

Про затвердження Гігієнічних вимог до виробництва та обігу води природної мінеральної і води джерельної

Відповідно до статті 7 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити Гігієнічні вимоги до виробництва та обігу води природної мінеральної і води джерельної, що додаються.

2. Директорату безпечності та якості харчової продукції забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Установити, що вимоги до транспортування води природної мінеральної не поширюються на виробників вод природних мінеральних, які автоцистернами транспортували ці води від джерела / свердловини до заводу з виробництва цих вод до дня набрання чинності цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


В. о. Міністра                                                                                            Ольга ТРОФІМЦЕВА


Повідомлення про оприлюднення

проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Гігієнічних вимог до виробництва та обігу води природної мінеральної і води джерельної» 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Гігієнічних вимог до виробництва та обігу води природної мінеральної і води джерельної» Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє про його оприлюднення.

Повний пакет документів до проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Гігієнічних вимог до виробництва та обігу води природної мінеральної і води джерельної» розміщено в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (www.minagro.gov.ua).

Зауваження та пропозиції стосовно проекту та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування за адресою:

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Міністерство аграрної політики та продовольства України; e-mail: info@minagro.gov.ua;

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України; e-mail: inform@dkrp.gov.ua.


В. о. Міністра                                                             Ольга ТРОФІМЦЕВА