портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16 липня 2019 № 398

Про внесення змін до плану заходів з наближення законодавства України до права ЄС в агропромисловому комплексі

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119 (зі змінами),

НАКАЗУЮ: 

 

1. Внести зміни до плану заходів з наближення законодавства України до права ЄС в агропромисловому комплексі, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27 червня 2018 року № 313 (далі – наказ), виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Пункт 2 наказу викласти у такій редакції:

«2. Структурним підрозділам апарату Міністерства аграрної політики та продовольства України, центральним органам виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України, відповідальним за виконання Плану заходів, забезпечити:

1) виконання Плану заходів;

2) подання щоквартально, до першого числа наступного за звітним періодом місяця інформації про стан виконання Плану заходів до Директорату стратегічного планування та євроінтеграції на паперових і електронних носіях за формою, що додається.».

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


В. о. Міністра                                                                                                    О. Трофімцева