портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 лютого 2019 № 86

Про складання та подання квартальної фінансової звітності у 2019 році та річної фінансової звітності у 2020 році

Відповідно до статті 14 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419, Порядку здійснення контролю за виконанням функцій з управління об’єктами державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 2007 року № 832, Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07 лютого 2013 року № 73, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 28 лютого 2013 року за № 336/22868, та з метою забезпечення якісного і своєчасного складання консолідованої фінансової звітності Міністерством аграрної політики та продовольства України і подання її до Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Мінагрополітики, та акціонерних товариств, управління корпоративними правами яких здійснює міністерство (далі – державні підприємства та акціонерні товариства), забезпечити подання квартальної фінансової звітності – не пізніше 25 числа місяця, що настає за звітним кварталом, річної фінансової звітності – не пізніше 28 лютого наступного за звітним роком до Єдиної електронної бази фінансової звітності суб’єктів господарювання державного сектору економіки (далі – Єдина база фінансової звітності) у xml-форматі та до Мінагрополітики – на паперових носіях відповідно до вимог діючих положень (стандартів) бухгалтерського обліку та інших нормативно-правових документів, що регулюють порядок ведення бухгалтерського обліку, складання та подання фінансової звітності з урахуванням змін, що відбулися протягом звітного періоду.

2. Управлінню державного майна Господарсько-фінансового департаменту забезпечити консолідацію квартальної фінансової звітності Мінагрополітики у 2019 році і подання її не пізніше 45 днів після закінчення звітного кварталу та річної фінансової звітності у 2020 році не пізніше 15 квітня наступного за звітним роком до Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

3. Покласти персональну відповідальність на керівників державних підприємств та акціонерних товариств за забезпечення виконання у повному обсязі завдань, визначених у пункті 1 цього наказу, а також за достовірність та своєчасність надання відомостей до Єдиної бази фінансової звітності та Мінагрополітики.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Державного секретаря В. Андронова.

 

В. о. Міністра                                                                                                                                                                                О. ТрофімцеваOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux