портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 29 серпня 2019 № 501

Про розподіл обсягу державного замовлення на підготовку наукових та науково-педагогічних кадрів і підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу у 2019 році

Відповідно до підпункту 45 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119, та постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 615 «Про державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2019 році»

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити розподіл обсягу державного замовлення на підготовку наукових та науково-педагогічних кадрів і підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу у 2019 році, а також обсягу фінансування на його виконання (далі – Розподіл), що додається:

1) КПКВК 2801130 «Підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу», відповідальним виконавцем якої є Міністерство аграрної політики та продовольства України;

2) КПКВК 2805020 «Дослідження, прикладні розробки та підготовка наукових кадрів у сфері лісового господарства», відповідальним виконавцем якої є Державне агентство лісових ресурсів України.

2. Департаменту кадрового забезпечення та роботи з персоналом забезпечити:

1) контроль за виконанням державного замовлення та при необхідності відповідне його корегування в межах доведених обсягів державного замовлення на 2019 рік;

2) контроль за цільовим використанням бюджетних коштів.

3. Державному агентству лісових ресурсів України,  керівникам закладів освіти, що належать до сфери управління Мінагрополітики:

1) забезпечити виконання державного замовлення згідно з Розподілом, затвердженим цим наказом;

2) забезпечити цільове використання коштів за відповідною бюджетною програмою;

3) подавати Міністерству аграрної політики та продовольства України щоквартально та узагальнену за рік інформацію про стан виконання державного замовлення до 10 числа місяця, наступного за звітним місяцем.  

4. Господарсько-фінансовому департаменту здійснювати фінансування державного замовлення за бюджетними програмами КПКВК 2801130 «Підвищення кваліфікації фахівців агропромислового комплексу» та КПКВК 2805020 «Дослідження, прикладні розробки та підготовка наукових кадрів у сфері лісового господарства» в межах асигнувань, затверджених Державним бюджетом України на 2019 рік.

5. Взяти до уваги, що персональна відповідальність за виконання державного замовлення, а також  достовірність звітності за результатами його виконання покладається на керівників Державного агентства лісових ресурсів України та закладів освіти, що належать до сфери управління Мінагрополітики.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Ковальову.


В. о. Міністра                                                                                 О. ТрофімцеваДодатки