портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12 квітня 2019 № 188

Про безоплатну передачу рухомого майна з балансу Українського науково-дослідного інституту продуктивності агропромислового комплексу на баланс науково-дослідних центрів продуктивності агропромислового комплексу

Відповідно до статті 6 Закону України «Про управління об’єктами державної власності», Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482, пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119,

НАКАЗУЮ:


1. Передати безоплатно рухоме майно з балансу Українського науково-дослідного інституту продуктивності агропромислового комплексу (код згідно з ЄДРПОУ 00689160) на баланс науково-дослідних центрів продуктивності агропромислового комплексу (далі – Центри) згідно з переліком рухомого майна, що додається (додаток 1).

2. Утворити комісії з питань приймання-передачі рухомого майна з балансу Українського науково-дослідного інституту продуктивності агропромислового комплексу на баланс Центрів у складі згідно з додатками 2-8.

3. Комісіям протягом місяця з дати підписання цього наказу забезпечити приймання-передачу рухомого майна у порядку, визначеному законодавством України, про що скласти акт приймання-передачі (у чотирьох примірниках) та подати його на затвердження до керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України.

4. Закріпити на праві оперативного управління передане рухоме майно за Центрами.

5. Центрам у місячний строк забезпечити проведення інвентаризації майна, визначення його вартості (первісної, залишкової, експертної), проведення індексації основних засобів та подати до Господарсько-фінансового департаменту оновлені відомості про державне майно за формою, встановленою законодавством.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Державного секретаря В. Андронова.


Заступник Міністра                                                                               В. ТопчійДодатки