портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Злагоджена робота є запорукою ефективної реалізації Урядових програм підтримки аграріїв, - Ковальова

Опубліковано 19 квітня 2018 року, 15:06

Урядові програми підтримки розвитку аграрного сектору України спрямовані на диверсифікацію та активізацію сільськогосподарської діяльності, в тому числі за рахунок максимального розширення кола отримувачів підтримки.

Спільна і злагоджена робота Міністерства, обласної, районної влади, органів місцевого самоврядування та профільних асоціацій є важливою умовою впровадження нової аграрної політики в забезпеченні ефективної реалізації інструментів державної підтримки сільгоспвиробників.

Про це зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час круглого столу «Державна підтримка сільського господарства: потреби малих і середніх виробників та рекомендації щодо державної політики» сьогодні, 19 квітня, у м. Вінниця.

«Всі фінансові інструменти та механізми урядових програм підтримки на 2018 рік розроблені з метою охоплення максимально широкого кола сільгоспвиробників. Скориставшись підтримкою аграрії зможуть зробити крок у розвитку їх бізнесу, збільшенні прибутковості виробленої продукції шляхом формування ланцюгів доданої вартості», - зазначила Олена Ковальова.

Черговий круглий стіл відбувся в рамках роз’яснювальної кампанії Мінагрополітики в регіонах щодо програм підтримки аграріїв на 2018 рік від Уряду. У заході взяли участь представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, Вінницької обласної державної адміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, представники органів місцевого самоврядування, громадськість.

Детальніше про державні програми підтримки агропромислового комплексу на 2018 рік за посиланням.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою