портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Заява щодо достовірності інформації

Опубліковано 22 лютого 2018 року, 10:04

Міністерство завжди відстоює позицію консолідації зусиль державної та приватної ініціативи в реалізації швидких структурних реформ в аграрному секторі України, що є неможливим без 100% викорінення залишків корупції - у будь-яких її проявах, зокрема і в медійному.За всіма фактами зловживань має бути надана відповідна правова оцінка і правоохоронні органи мають перевірити достовірність фактів, які на цьому тижні були поширені низкою ЗМІ.

Міністерство аграрної політики та продовольства України глибоко стурбоване збільшенням хвилі компромату в ЗМІ, який поширюють один проти одного оператори аграрного ринку.

Міністерство завжди відстоює позицію консолідації зусиль державної та приватної ініціативи в реалізації швидких структурних реформ в аграрному секторі України, що є неможливим без 100% викорінення залишків корупції - у будь-яких її проявах, зокрема і в медійному.

За всіма фактами зловживань має бути надана відповідна правова оцінка і правоохоронні органи мають перевірити достовірність фактів, які на цьому тижні були поширені низкою ЗМІ.

Мінагрополітики рішуче виступає проти війни компроматів та поширення недостовірної та шкідливої для галузі інформації та, особливо, порушення таємниці листування.

Прес-служба Мінагрополітики