портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Завершено роботу оціночної місії Гонконгу щодо постачання української продукції

Опубліковано 28 липня 2017 року, 14:42

Делегація Центру з питань безпечності харчових продуктів – компетентного органу Спеціального адміністративного округу Гонконг завершила роботу в Україні. Місія перебувала в Україні з 24 по 28 липня з метою оцінки системи державного контролю за виробництвом харчових продуктів щодо м’яса птиці, продуктів птахівництва, яєць та яєчної продукції.

За результатами роботи відбулася зустріч представників компетентного органу Спеціального адміністративного округу Гонконг з Головою Держпродспоживслужби Володимиром Лапою.

Сторона від Гонконгу зазначила, що найближчим часом проаналізує та узагальнить результати роботи місії в Україні та офіційно поінформує щодо висновків Держпродспоживслужбу.

Нагадаємо, за час перебування місія ознайомилася з роботою центрального апарату Держпродспоживслужби, ряду її територіальних органів, з процедурою державного контролю на бійнях, фермах та пакувальних центрах, а також з роботою лабораторної мережі. В рамках візиту представники Гонконгу відвідали Черкаську, Вінницьку та Київську області.

Прес-служба Держпродспоживслужби