портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Завершено реєстрацію учасників Українського стенду на виставці «Food ingredients Japan»

Опубліковано 29 серпня 2019 року, 17:59

23 серпня завершилась реєстрація учасників першого Українського стенду на спеціалізованій виставці інгредієнтів до продуктів харчування «Food ingredients Japan», яка выдбудеться в пройде в м. Токіо 2-4 жовтня.

Така виставка є частиною глобальної мережі виставок інгредієнтів до продуктів харчування. Зокрема, в Японії українські компанії будуть представлені вперше.

Український стенд на «Food ingredients Japan» організовується компанією «COIN» в рамках проекту «Відкриваємо ринок країни, де сходить сонце» та є частиною стратегії з подальшого фокусного просування виробників агропродукції з України в Японії.

В стенді приймуть участь такі компанії: Арніка органік, Агро-патріот, Альта країна, Барбет, Факторія агро, GFK Trading Group, M.A.R. pumpkin seeds.

Участь компаній у виставці буде реалізовано за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

Детальніше про виставку за посиланням.

Прес-служба Мінагрополітики