портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Завдання Міністра – створювати умови, щоб в агросекторі не залишилось місця для корупції, - Олексій Павленко

Опубліковано 22 лютого 2016 року, 17:23

Із першого дня боротьба з корупцією стала для команди Мінагрополітики ключовим викликом. Був проведений ретельний аналіз, інвентаризація, фінансові аудити та перевірки всіх без виключення підвідомчих ДП. Про це написав на своїй сторінці Facebook Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

«Крок за кроком ми виявляли корупційні схеми, зловживання та порушення. Наша реакція була миттєвою – вся інформація передавалась до правоохоронних органів для проведення розслідувань. Ця робота не зупинялась, продовжується вона й сьогодні, ми й надалі виявляємо нові корупційні оборудки», - наголосив Міністр.

Відтак, за 14 місяців роботи було задокументовано сотні зловживань і надіслано близько 150 звернень до правоохоронних органів щодо фактів корупції та порушень. «Також було проінформовано Національне антикорупційне бюро. Сума нанесених державі збитків, які виявили, лише по найбільшим підприємствам сягає 6,5 млрд грн та $207 млн. Це по таким компаніям як: ДПЗКУ, ПАТ «Аграрний фонд», ДСБУ «Аграрний фонд», ДП «Укрспирт», ДП «Артемсіль», ДАК «Хліб України» та інші. Лише по ДПЗКУ відкрито 102 кримінальні провадження на суму майже 1,4 млрд грн та майже $205 млн. Разом з тим, на сьогодні маємо реакцію компетентних структур лише на 30% надісланих звернень у вигляді порушених справ», - повідомив Олексій Павленко.

«Завдання міністра – створювати умови, щоб в аграрному секторі місця для корупції просто не залишилось. Вихід один – тотальна приватизація держпідприємств. Ще раз підтверджую готовність якнайшвидше передати всі підприємства до сфери управління Фонду держмайна, для того щоб була проведена невідкладна приватизація. Для цього вже розроблені всі необхідні законодавчі та інші нормативно-правові акти», - підкреслив Міністр.

Прес-служба Мінагрополітики