портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Запрошуємо українських виробників на спеціалізовану виставку Японії «Food ingredients Japan»

Опубліковано 30 липня 2019 року, 14:18

2-4 жовтня 2019 р. в м. Токіо (Японія) відбудеться найбільша спеціалізована виставка «Food ingredients Japan». Участь компаній у виставці буде реалізовано за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

На виставці буде представлений український стенд, який організовується компанією COIN в рамках проекту «Відкриваємо ринок країни, де сходить сонце» та спрямований на подальше фокусне просування української агропродовольчої продукції в Японії.

Учасникам українського стенду на «Food ingredients Japan» надаватиметься грантове фінансування для покриття частини витрат на участь.

В 2019 році очікується 42 000 відвідувачів виставки та 900 стендів експонентів. 

Захід фокусується на 2 типах інгредієнтів:

  • натуральні інгредієнти (овочі й фрукти, соки, злаки, бобові, фітопродукти, спеції, олії, молокопродукти, риба, яєчна продукція, м’ясо, інші);
  • харчові добавки (приправи, ароматизатори, підсолоджувачі, стабілізатори, барвники, ферменти, засоби для покращення смаку).

За додатковою інформацією щодо участі у виставці звертатися за тел. 067-443-00-42 або електронною поштою info@consultingintegrated.com

Офіційний вебсайт виставки: https://www.hijapan.info/en/

Довідково:

Український стенд на спеціалізованій виставці «Food ingredients Japan» є вже другим консолідованим представленням  української агропродовольчої продукції в Японії та відповідає схваленій Урядом 10 липня 2019 року Стратегії розвитку експорту продукції сільського господарства, харчової та переробної промисловості України до 2026 року.

Нагадаємо, 5-8 березня 2019 року в м. Токіо вперше відкрився український павільйон в рамках міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв «FOODEX Japan 2019». В павільйоні було представлено продукцію 13 виробників, які розмістилися на 9-ти індивідуальних та 1-му галузевому колективному стенді.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою