портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Запрошуємо на презентацію першого органічного цукру в Україні

Опубліковано 09 квітня 2019 року, 17:55

10 квітня відбудеться презентація першого органічного цукру в Україні за участі в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої. Подія приурочена до міжнародної виставки органічних продуктів «БіоФах» у Шанхаї, де буде вперше представлено Національний павільйон України.

Участь у презентації візьмуть представники ТОВ «ДЕДДЕНС АГРО», ТОВ «Органік стандарт», ПрАТ «Гнідавський цукровий завод», ТОВ «Органік мілк».

Під час заходу будуть обговорені актуальні теми – проблеми вирощування органічного цукрового буряка та виробництво органічного цукру, внутрішнє споживання та перспективи експорту, переваги та відмінності органічного цукру.

Дата і час: 10 квітня, 16:00.

Місце: м. Київ, вулиця Хрещатик, ½, приміщення готелю «Дніпро».

Акредитація за адресою kateryna.shor@gmail.com.

Довідково:

У 2018 році в Україні сертифіковано перший органічний цукор. Україна ввійшла до десятки європейських країн, де під вирощуванням органічного буряка зайнято більше 100 га.

Український органічний цукор було презентовано на початку лютого 2019 року під час найбільшої міжнародної виставки органічних продуктів «БіоФах» в Нюрнберзі, де аукціон із закупівлі першої партії органічного цукру в 850 т виграла компанія з Нідерландів.

Прес-служба Мінагрополітики

Більше за темою