портал в режимі тестування та наповнення
0 800 215 010
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Запрошуємо ініціативних претендентів на посади директорів 34 державних підприємств, - Мінагрополітики

Опубліковано 17 червня 2015 року, 15:38

  Мінагрополітики продовжує оптимізувати та удосконалювати діяльність державних підприємств, в тому числі, шляхом оновлення управлінських кадрів. 17 червня 2015 року Міністерство оголосило конкурс на посади керівників 34 ДП.

У відкритому конкурсі може взяти участь громадянин України, який відповідає визначеним вимогам та готовий долучитися до практичного реформування галузі у команді Мінагрополітики. Ми запрошуємо енергійних та ініціативних претендентів із власним баченням розвитку аграрної галузі. Для нас важливо не лише знання та досвід, а й бажання змінювати життя у країні на краще.

 Процедура подання документів для участі та механізм проведення конкурсу - за посиланням. Також інформацію про вакансії Міністерства та умови участі в конкурсах потенційні кандидати можуть дізнатися на національних сайтах працевлаштування.

Для відбору претендентів створена постійно діюча професійна Конкурсна комісія. До її складу входять представники відомих рекрутингових та консалтингових компаній, а саме: MCG recruiting, Baker Tilly, AgriPersonnel. Таким чином, попереджені можливі корупційні ризики та заангажованість у призначенні керівництва державних підприємств.

 Прес-служба Мінагрополітики